نحوه ثبت سفارش

    جهت ثبت سفارش بعد از ورود به سایت یدکی دات کام و انتخاب کالاهای مورد نظر شما میتوانید در سبد خرید کالاهای منتخب خویش را مشاهده فرمایید بعد از تکمیل فرایند خرید و محاسبات مربوط به ارسال کالا و پرداخت مبلغ مربوطه بعد از تائید کارشناسان ما سفارش شما تکمیل گردیده است.
     در حال حاضر جهت تکمیل سفارشات بعد از ثبت حداکثر در روز کاری بعد ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس بر قرار نموده و راهنماییهای لازم را خدمتتان ارئه میدهند.
    شایان ذکر است تکمیل ثبت سفارش و انجام مراحل ارسال منوط به تائید کارشناسان سایت میباشد، و این در جهت رفاه حال مشتریان گرامی یدکی دات کام میباشد، که در تمامی مراحل خرید و دریافت کالای منتخب از همراهی و راهنمایی کارشناسان مجرب، در جهت سهولت خرید با خیال آسوده بهرمند گردند.
​​​​​​​
    جهت اخذ راهنماییهای بیشتر و هر گونه سئوال با ما در اتباط باشید.
​​​​​​​ 

تماس با کارشناسان

شیوه پرداخت

    در یدکی دات کام  شیوه های مختلفی برای پرداخت مبلغ سفارش در اختیار مشتریان گرامی قراردارد که بسته به راحتی و سهولت انجام خرید نسبت به شرایط، مشتریان گرامی میتوانند از آنها استفاده نمایند.
    از آن جمله میتوان به پرداخت آنلاین تحت پوشش درگاههای اینترنتی شاپرک و بانک سامان (سپ) و پرداختهای کارت به کارت و واریزی به حساب اشاره نمود.

     درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک به راحتی و در محیطی امن امکان پرداخت مبلغ را برای شما ایجاد مینماید، در مورد درگاههای پرداخت، همچون سپ (بانک سامان) قابلیت پیگیری از طریق پشتیبانی مشتریان بانک سامان با شماره تماس 84080-021 در اختیار شما میباشد.​​​​​​​

    در مورد پرداخت های واریزی و کارت به کارت توسط مشتریان گرامی در همان روز و یا حداکثر تا روز کاری بعد، کارشناسان یدکی دات کام با شما تماس حاصل مینمایند، و بعد از تائید سفارش، آدرس و هزینه حمل مربوطه، نسبت به پرداخت وجه و ارسال رسید و تایید آن با راهنمایی کارشناس اقدام میگردد. 
  شایان ذکر است تکمیل ثبت سفارش و انجام مراحل ارسال منوط به تائید کارشناسان سایت میباشد، و این روند در جهت رفاه حال مشتریان گرامی یدکی دات کام میباشد، که در تمامی مراحل خرید و دریافت کالای منتخب از همراهی و راهنمایی کارشناسان مجرب، در جهت سهولت خرید با خیال آسوده بهرمند گردند.
​​​​​​​
    جهت اخذ راهنماییهای بیشتر و هر گونه سئوال با ما در اتباط باشید.
​​​​​​​ 

تماس با کارشناسان

رویه ارسال کالا

    در یدکی دات کام گزینه های مختلف و متنوعی جهت ارسال سفارشات شما مشتریان عزیز ارئه میگردد، که به نسب شرایط و نحوه انتخاب شیوه ارسال از جانب شما، جهت سهولت دریافت سفارشاتتان در اختیارتان میباشد. مدت زمان معین شده بصورت کلی از 2 تا 5 روز کاری (نسبت به انتخاب شیوه ارسال) میباشد.
    البته شایان ذکر است برای مشتریان محترمی که در شهر تبریز سکونت دارند، امکان ارسال اکسپرس در همان روز و یا حداکثر در روز کاری بعد از نهایی شدن خرید به انجام خواهد شد.
    شایان ذکر است تکمیل ثبت سفارش و انجام مراحل ارسال منوط به تائید کارشناسان سایت میباشد، و این در جهت رفاه حال مشتریان گرامی یدکی دات کام میباشد، که در تمامی مراحل خرید و دریافت کالای منتخب از همراهی و راهنمایی کارشناسان مجرب، در جهت سهولت خرید با خیال آسوده بهرمند گردند.
​​​​​​​
    جهت اخذ راهنماییهای بیشتر و هر گونه سئوال با ما در اتباط باشید.
​​​​​​​ 

تماس با کارشناسان

رویه بازگردانند کالا

    در فروشگاه یدکی دات کام هدف ما ارائه کالا مرغوب و سالم میباشد، بنحوی که کالای خریداری شده شما در شرایط مطلوب بدستتان برسد، و از این طریق ما بتوانیم رضایت کامل شما را بدست آوریم و حس یک خرید خوب را در شما ایجاد نماییم.
    از این رو به هر دلیل بعد ارسال کالا ظرف مدت 7 روز بعد از دریافت آن امکان بازگشت (مرجوع نمودن) آن را برای شما فراهم نموده ایم.
    شما میتوانید ظرف مدت 7 روز 
بعد از دریافت کالا به هر دلیل که مدنظر شماست، آن کالا را مرجوع نمایید.
    البته شرایطی نیز برای آن ملحوظ میباشد، مشتریان گرانقدر تحت این شرایط در صورت صلاحدید میتوانند کالای خود را مرجوع نمایند:
    1-قبل از هر اقدامی علی الخصوص اقدام به مرجوع نمودن، حتماً با کارشناسان یدکی دات کام هماهنگ نمایید، و از مرجوع نمودن کالا بدون هماهنگی به جدیت خوداری فرمایید.
    2 - تمامی کالاها می بایست در شرایط اولیه همراه با جعبه اصلی و تمامی برچسبها و پلمپ ها و متعلقات بدون آسیب و پارگی آلودگی و مخدوش شدن کالا و بسته بندی و متعلقات باشد، و به خوبی بسته بندی گردد، تا از قابلیت مرجوعی برخوردار گردند.(عدم رعایت موارد امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین میبرد.)
    3 - کالاهایی قابلیت مرجوعی دارند که بر روی کالاها مرجوعی،کارتن و بسته بندی، پلمپ و هولوگرام آنها به هیچ عنوان نوشته، آدرس، توضیحات و برچسب اضافه، مرقوم و الحاق نشده باشد، در صورت نیاز به توضیحات و درج نوشته لطفاً و حتماً در پشت فاکتور و یا کاغذ جداگانه ای اعمال گردد. (عدم رعایت موارد امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین میبرد.)
    4 - در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید از نظر قانونی کد تخفیف قابل استفاده مجدد نخواهد بود، و در صورت مرجوعی فقط پول پرداخت شده برای خرید کالا باز گردانده (مسترد) خواهد شد.
   5 - در صورتی که سفارش شما شامل اقلام هدیه نیز باشد و قصد باز گردانندن کل سفارش را دارید حتما باید هدیه نیز همراه سفارش عودت داده شود، در غیر این صورت مبلغ ریالی هدیه از مبلغ کالای و یا سفارش مرجوعی کسر و مابقی مبلغ به شما عودت داده میشود.
    6 - برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید. در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز پس کرایه را نمی پذیرند، تصویر رسید پستی را با راهنمایی و هماهنگی کارشناسان برای ما ارسال کنید.
    7 - در صورتی که کالای ارسالی بدون مشکل و مطابق با توضیحات و یا مشخصات کالا در هنگام خرید باشد، تنها بعد از کسر هزینه های ارسال مابقی مبلغ به شما عودت داده خواهد شد، در غیر این صورت اگر کالای ارسالی مطابق سفارش و توضیحات کالا هنگام سفارش و یا توضیحات کارشناسان نباشد، با کمال افتخار و ادب تمامی هزینه های ارسال بر عهده فروشگاه یدکی دات کام میباشد، و مبلغ پرداختی شما عیناً عودت داده خواهد شد. (مورد مندرج جهت حفظ و جلوگیری از تضعیع حقوق مشتریان گرانقدر و در کنار آن فروشگاه یدکی دات کام میباشد.)

    شایان ذکر است تکمیل مراحل بازگرداندن و انجام مراحل ارسال کالا منوط به تائید کارشناسان سایت میباشد، و این در جهت رفاه حال مشتریان گرامی یدکی دات کام میباشد، که در تمامی مراحل عودت و استرداد و مرجوعی کالای خریداری شده از همراهی و راهنمایی کارشناسان مجرب، در جهت سهولت خرید با خیال آسوده بهرمند گردند.
​​​​​​​
​​​​​​​
    جهت اخذ راهنماییهای بیشتر و هر گونه سئوال با ما در اتباط باشید.
​​​​​​​ 

تماس با کارشناسان

حریم خصوصی

    یدکی دات کام با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های یدکی دات کام قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه از طریق آنها صورت می‌گیرد.
    بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، کارشناسان یدکی دات کام جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
    مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و یدکی دات تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
    این اطلاعات تنها توسط یدکی دات کام استفاده شده و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد.
    یدکی دات کام ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دیدکی دات کام می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت یدکی دات کام حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به یدکی دات کام اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
    باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
    مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه یدکی دات کام را از خود سلب می‌کند. یدکی دات کام هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای یدکی دات کام وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
    همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که یدکی دات کام همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما یدکی دات کام حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده ویدکی دات کام حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
    یدکی دات کام برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.​​​​​​​
​​​​​​​
​​​​​​​
    جهت اخذ راهنماییهای بیشتر و هر گونه سئوال با ما در اتباط باشید.
​​​​​​​ 

تماس با کارشناسان

شرایط استفاده و قوانین

    کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات یدکی دات کام به دقت ملاحظه فرمایید.

    ورود کاربران به وب‏‌سایت یدکی دات کام هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط یدکی دات کام به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات یدکی دات کام است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین یدکی دات کام از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

    
قوانین عمومی
    توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های یدکی دات کام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یدکی دات کام تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

    
تعریف مشتری یا کاربر
    مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات یدکی دات کام اقدام کند.
همچنین از آنجا که یدکی دات کام یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.


    شایان ذکر است تکمیل مراحل بازگرداندن و انجام مراحل ارسال کالا منوط به تائید کارشناسان سایت میباشد، و این در جهت رفاه حال مشتریان گرامی یدکی دات کام میباشد، که در تمامی مراحل عودت و استرداد و مرجوعی کالای خریداری شده از همراهی و راهنمایی کارشناسان مجرب، در جهت سهولت خرید با خیال آسوده بهرمند گردند.

رعایت حریم شخصی
    یدکی دات کام به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
یدکی دات کام متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند در واقع با خرید از سایت یدکی دات کام، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
    در صورت استفاده از خدمات یدکی دات کام، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، سایت یدکی دات کام یعنی www.yadakee.com و کارشناسان این فروشگاه است، که تمامی راههای ارتباطی در قسمت ارتباط با ما با لینک تماس با کارشناسان معرفی گردیده است.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش
    - روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. یدکی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
    - کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت یدکی دات کام به وسیله کارشناسان، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. یدکی دات کام همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در یدکی دات کام به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای یدکی دات کام محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
    - در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
    - یدکی دات کام مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای یدکی دات کام محفوظ است.
    - در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت یدکی دات کام، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای یدکی دات کام محفوظ است. یدکی دات کام در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت یدکی دات کام می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.​
    - کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، یدکی دات کام جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و یدکی دات کام بر نام و آدرس اعلامی توسط مشتری استناد مینماید.
    - کاربری هر مشتری شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌های اینترنتی مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود. لذا خریداران محترم می بایست با ارائه تصویر کارت ملی خود و خرید از طریق کارت بانکی متعلق به شخص خریدار که با هویت سفارش دهنده در تطابق می باشد، اقدام به ثبت سفارش نمایند.
    لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.
    - از آنجا که یدکی دات کام یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با هدف مصرف خریدار است، در صورت ثبت این مورد و یا سفارشاتی که با تعداد اقلام بالایی همراه هستند، لازم است پیش از ارسال، سفارش مشتریان ابتدا با کارشناسان یدکی دات کام تماس حاصل نمایند که بررسی و در صورت تایید تعداد و یا حتی مبلغ، پردازش گردد. در این موارد پرداخت وجه و تسویه، قبل از ارسال کالا الزامی است؛ درغیر اینصورت سفارشات با هماهنگی مشتری کنسل شده و در صورت واریز وجه، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.
    - تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست، (مگر اینکه محل کار سفارش دهنده باشد) و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
    - در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
    - در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی یدکی دات کام، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) توسط پیک تحویل داده می‌شود.
    - لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت و تائید نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت‌انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران تائید سفارش خود را توسط کارشناسان یدکی دات کام دریافت کنند و بدیهی است که یدکی دات کام هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.


خسارت در هنگام حمل و نقل
    یدکی دات کام همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به نسب شرایط ارسال و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و یا اطلاع رسانی توسط کارشناسان) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و یدکی دات کام تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
    آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش و کارشناسان یدکی دات کام اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش یدکی دات کام ارسال شود.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.
​​​​​​​

نظرات کاربران
     هدف از ایجاد بخش نظرات در یدکی دات کام، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات یدکی دات کام با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. یدکی دات کام در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌ وجه به معنی تایید فنی یدکی دات کام درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.
شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران
۱. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
۲. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
۳. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.
۴. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
۵. با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌ صورت مطلق.
۶. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
۷. با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ و یا از طریق تماس با کارشناسان مطرح کنید.
۸. کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
۹. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (چت رووم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.
۱۰. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
۱۱. از طریق اعلام قیمت درذیل کالاها می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید؛ لذا به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید.
۱۲. در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
۱۳. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
۱۴. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
۱۵. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از یدکی دات کام را در قسمت مربوط (پرسش و پاسخ و یا تماس باکارشناسان) اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
۱۶. توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
۱۷. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
۱۸. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.
۱۹. کامنت هایی که با عرف جامعه مغایر هستند تایید نخواهند شد.
شرایط ارسال پرسش یا پاسخ:
- بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و خط فارسی و نحوه نگارش هم در آن رعایت شده باشد.
- برای آگاهی از تغییرات قیمت از قیمت درج شده کالاها در سایت استفاده کنید و به‌هیچ‌وجه در بخش پرسش و پاسخ در مورد «قیمت» نپرسید.
- از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر فروشگاه‌های فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.
- پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر محصول موردنظرتان
 و یا در صفحه سئوالات متداول بنویسید.
- از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با کالا باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان و کارشناسان یدکی دات کام (شماره تلفن‌32842756-041 _ 3717291-0914) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه "تماس با ما" سوال یا درخواست خود را مطرح کنید.
برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادها، انتقاد یا شکایت های خود نیز از فرم صفحه "تماس با ما" استفاده کنید یا به ایمیل آدرس info@digikala.com ایمیل ارسال کنید.​​​​​​​


​​​​​​​
​​​​​​​
    جهت اخذ راهنماییهای بیشتر و هر گونه سئوال با ما در اتباط باشید.
​​​​​​​ 

تماس با کارشناسان

ضمانت و اصالت کالا​​​​​​​

    در فروشگاه یدکی دات کام برای حفظ تنوع کالائی و پاسخ به نیاز همه اقشار جامعه، تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی تولید نشده است و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش میرسد، لذا به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر ، این کالا ها با نشان غیر اصل یا طرح مشخص شده اند.
    بنابراین، تنها در صورتی که کالایی نشان غیر اصل نداشته باشد، دیجی‌کالا اصالت این کالاها را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر شرکت تولید کننده
عرضه می‌کند.
     در فروشگاه یدکی دات کام 
هدف از نمایش کالاهای طرح و یا غیر اصل صرفا جهت معرفی و آگاهسازی مصرف کننده محترم و ترغیب ایشان نسبت به تهیه کالای اصلی مورد اطمینان میباشد. با این حال بدلیل سوء رفتارها و استفاده های بعضی از فروشنگان که کالای غیر اصل را با قیمت کالای اصلی عرضه می نمایند، ما در این سایت فروش (فروشگاه یدکی دات کام) هدف و تعهد خویش میدانیم که با ارائه اطلاعات صحیح از کالاهای ارائه شده، مشتریان گرانقدر خویش را، که اعتمادشان بزرگترین سرمایه ماست،در جهت دسترسی به کالایی با کیفیت متناسب به قیمت آن همراهی کنیم.
    شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت یدکی دات کام که دارای گارتنتی میباشند و به این مهم اشاره شده است، توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال از هر لحاظ مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و یدکی دات کام هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.
​​​​​​​
​​​​​​​
    جهت اخذ راهنماییهای بیشتر و هر گونه سئوال با ما در اتباط باشید.
​​​​​​​ 

تماس با کارشناسان

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید